Figurki zwierząt Papo.

Prawie każdy w swoim życiu ma lub miał jakieś zwierzątko. Dzieci chcą, lubią i uczą się opieki nad pupilem, ale nie zawsze jest to możliwe. Teraz ich zwierzyniec może się powiększyć.

Zbieranie francuskich figurek Papo umożliwia dzieciom stworzenie niepowtarzalnej kolekcji dzikich i domowych zwierząt oraz koni. Seria zwierzęta z różnych stron świata umożliwia poznanie dzikich kotów takich jak: tygrys, lew, gepard, lampart, pantera, puma, ryś, czy inne zwierzęta jak słoń, żyrafa, zebra, wielbłąd, małpa, hipopotam, niedźwiedź, krokodyl?, które dzieci mogą podziwiać tylko w ZOO. Oprócz tego maluchy mogą stworzyć im park safari i zaopiekować się chorymi zwierzętami w szpitalu. Kolejnym światem może być wspomnienie z wakacji u babci na wsi. Dzieci, które nigdy nie miały okazji być poza miastem, mogą we własnym pokoju zbudować swoje małe gospodarstwo wiejskie.

A w nim znajdą się takie figurki zwierząt domowych jak: krowa, byk, koza, owca, baran, świnka, pies, kot, kura, kaczka? oraz różne rasy koni: fryzyjski, irlandzki, arab, krwi angielskiej i francuskiej? Idealnym schronieniem dla nich będzie stajnia, farma, zagroda czy szkółka jeździecka. Figurki kolekcjonerskie wraz z budynkami gospodarczymi i matami-dywanikami: safari i farma są doskonałym uzupełnieniem w zabawie.

Dodaj komentarz