Brak kategorii

Czego nie może zabraknąć w torbie do szpitala?

W szpitalnej torbie, do której pakujemy rzeczy na pierwsze godziny życia malucha powinno znaleźć się wiele rzeczy, ale pamiętajmy, że ich mnogość nie może oznaczać ogólnego bałaganu. Im lepiej przygotujemy dla dziecka torbę do szpitala, tym sprawniej będziemy działać tuż po porodzie.

Dużo nie znaczy wszystko

Nie pakujmy do torby szpitalnej za dużo egzemplarzy tych samych rzeczy. Naprawdę nie potrzebne będą trzy kocyki dla niemowlaka, osiem par body czy trzy pary bucików. Na te kilka dni wystarczy jeden kocyk, cztery pary body i coś na wyjście ze szpitala do domu. Nie trzeba na początku martwić się o zabawki, znacznie bowiem ważniejsze w pierwszych dobach życia malucha są kosmetyki i zapas pieluch. Nie zabierajmy też kilku butelek i smoczków, bo pewnie nie zdążymy nawet ich użyć. To, o co warto przede wszystkim zadbać to dobre rozplanowanie przestrzeni torby i podzielenie rzeczy na poszczególne czynności. Pieluchy powinny być osobno, kocyki dla niemowlaka osobno, a dla butelek i smoczków najlepiej zaplanować miejsce w plastikowym pojemniku.

Kocyki dla niemowlaka – duży wybór w niskich cenach

zastanawiając się nad kosztami wyprawki do szpitala, zacznijmy dobierać jej elementy w sklepach internetowych. Jeśli nie mamy doświadczenia w kompletowaniu rzeczy dla maluszków, właśnie tam, na blogach możemy liczyć na wsparcie w wyborze elementów takich jak kocyki dla niemowlaka oraz wszelkich innych akcesoriów na pierwsze godziny życia malucha, które spędzimy z nim w szpitalu. Pakując torbę dla maluszka, nie zapomnijmy też o rzeczach dla siebie, czyli wyprawce młodej mamy!

Dodaj komentarz