Jak odpowiednio zadbać o sprzęt Caterpillar?

Caterpillar (CAT) jest jednym z największych producentów maszyn budowlanych i górniczych na świecie, a także silników wysokoprężnych i turbin gazowych. To amerykańskie przedsiębiorstwo założone w 1925 roku. Obecnie firma oferuje ponad 400 rodzajów maszyn i są to między innymi:
-hydrauliczne koparki górnicze
-spycharki
-ciągniki do zrywki leśnej
-ładowarki kołowe, teleskopowe i gąsienicowe
-wiertnice
-harwestery
-walce
-dźwigi boczne do układania rur
-maszyny do regeneracji nawierzchni drogowej.

Jak zadbać o sprzęt?

Jak każde maszyny, również te marki CAT wymagają systematycznych przeglądów, które umożliwią bezawaryjne korzystanie ze sprzętu przez długie lata. Wiadomo, że bezawaryjność machin w firmach budowlanych jest sprawą niezwykle istotną, dlatego warto poddawać je wszelkim zabiegom konserwacyjnym, regeneracyjnym i systematycznym przeglądom w serwisach Caterpillar. Dzięki temu maszyny przetrwają długie lata i nie będą przysparzały wielu problemów.

Gdzie serwisować maszyny CAT?

Najlepiej wybrać serwis Caterpillar, który specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu maszyn tej właśnie marki. Doświadczeni profesjonaliści, znający sprzęt CAT od podszewki najlepiej zajmą się jego odpowiednią konserwacją, regeneracją i usunięciem wszelkich usterek. Serwis Caterpillar w sposób kompleksowy zadba o jak najwyższy poziom usług i przedłuży żywotność maszyn, co ma znaczący wpływ na realizowane przez firmy projekty budowlane.

Dodaj komentarz