Figurki smoków i dinozaurów

T-rexW sklepach francuskie figurki Papo są jednym z najczęściej kupowanych zabawek. Decyduje o tym doskonałe odwzorowanie szczegółów i różnorodność oferty.
Najbardziej popularne i lubiane przez dzieci figurki, które cały czas cieszą się dużym powodzeniem, to oczywiście nieśmiertelne, bardzo rzeczywiste, prehistoryczne dinozaury, jak również groźne, ziejące ogniem, baśniowe smoki. Te ostatnie to fantastyczne dwugłowe drapieżne, skrzydlate figurki smoków w wersji zielonej i czerwonej, fioletowo-niebieski smok wojenny, w srebrnej zbroi oraz kilka małych smoków. Jeśli ktoś jest fanem pierwszej części parku Jurajskiego, to koniecznie musi mieć T-Rexa.

Figurka jest wiernym odwzorowaniem jednego z prehistorycznych drapieżników siejących postrach i grozę w filmie i na pewno mu się spodoba. Dodatkową atrakcją tego dinozaura jest otwierana i zamykana paszcza, dzięki ruchomym szczękom Tyranozaur wygląda jeszcze groźniej i bardziej realistycznie. Kolekcja liczy siedem wzorów dinozaurów: Tyranozaur Rex, Triceratops, Velociraptor, Stegozaur, Pteranodon, Parasaurolophus, Pachycepchalosaurus, a już wkrótce Spinosaur więc każdy znajdzie tu swojego ulubionego dinozaura.

Figurki dinozaurów to wspaniały prezent dla chłopca w każdym w wieku, a o dziwo i dziewczynki niejednokrotnie są mocno poruszone na ich widok i chętnie proszą o dinozaura czy smoka. Zabawa z nimi na pewno będzie udana!

Dodaj komentarz