Domki z Sylvanian Families

Sylvanian FamiliesFirma Epoche stworzyła jedyną i niepowtarzalną serię leśnych rodzinek Sylvanian Families wraz z domkami i dużą ilością dodatkowych akcesoriów, które są niezbędne do tworzenia wyjątkowej krainy Sylvanian.

Domki, sklep czy inne budowle? To jest to, dzięki czemu dzieci mogą przebudowywać i rozbudowywać w dowolny sposób i jak tylko sobie wymarzą krainę leśnych zwierzątek. Większość rodzinek mieszka w małych, przytulnych domkach, pokrytych czerwonym dachem. W rzeczywistości domek ten nie posiada tylniej ściany, co doskonale umożliwia dzieciom zabawę w środku.

Niektóre leśne zwierzątka mieszkają w przepięknej, ogromnej wilii. Zaletą tego domku jest na przykład łatwość otwierania i dokładania tarasu, a najmilszą niespodzianką jest to, że w domku znajdują się dwa abażury, dzięki którym świeci się prawdziwe światło. Kolejnym elementem do tworzenia krainy Sylvanian Families jest sklep. To jedno z miejsc, gdzie spotykają się wszyscy mieszkańcy podczas codziennych zakupów. Sklep zawiera dużą ilość produktów, a szczególną jego cechą jest to, że można go łączyć z małym domkiem, tworząc piętrowe budowle.

Do wystroju wnętrz i ogródka posłużą rozmaite akcesoria, pakowane w zestawy. Dzięki nim można umeblować każdą część domu, na przykład sypialnię, kuchnię, łazienkę, jadalnię, salon, pokój dla dzieci? Każda leśna rodzinka chce mieć wspaniały dom. Pozwól swojemu maluchowi na budowanie jego własnej, cudownej krainy, przecież każdy z nas jako dziecko chciał w takiej zamieszkać?

Dodaj komentarz